TERASOS

Terasa praplečia būsto naudingą plotą ir atsiranda papildoma erdvė, į kurią patenkama dažniausiai tiesiai iš pastato. Terasos privalumas yra tas, jog reikalingame aukštyje atsiranda lygus, švarus, gražus, mažai eksploatacijos išlaidų reikalaujantis plotas, kuriame galima, tiesiog, mėgautis grynu oru, kaitintis saulėje ar kūrenti lauko židinį.

Įrengiame medines, pluošto su medienos plaušu bei PVC terasas. Jums pageidaujant, mūsų meistrai suformuos pamatus terasai, paruoš pagrindą, atliks terasos karkaso projektavimo, skaičiavimo bei gamybos darbus, įrengs viršutinį – apdailinį terasos sluoksnį.

Pamatus terasai galima įrengti kelių tipų. Populiariausi yra gręžtiniai pamatai, kuriuose įtvirtinamos nerūdijančio plieno smeigės, laikančios medines arba metalines, karštu būdu cinkuotas sijas. Paprastesnis ir pigesnis terasos pamatų įrengimo būdas – specialūs plastiko padai (tam turi būti tinkamas gruntas), kurie statosi ant grunto ir reguliuojant aukštį sumontuojamos sijos.

Apdaila terasai pagal pageidavimus ir kišenę gali būti nuo Sibiro maumedžio iki tropikų miškų kietmedžių ar medžio ir įvairių dervų bei specialių PVC mišinių pluošto lentų.

Tvirtinamos lentos gali būti tiesiai per viršų, iš apačios, bei naudojant įvairias specialias jungimo detales. Apie 80% visų mūsų naudojamų metalinių tvirtinimo detalių yra iš nerūdijančio plieno. Tik kai kuriais atvejais (dėl konstrukcinių arba mechaninių savybių) tikslingiau naudoti karšto cinkavimo plienines detales.