SPA ĮRANGA

Kubilai KIRAMI

„Kirami“ „Original“ linijos kubilai pagaminti laikanti senovės tradicijų. Mūsų tradicinių kubilų kokybę užtikrina tinkamai parinktos medžiagos ir apdailos sprendimai. Produktų linijoje „Original“ siūloma keleto dydžių kubilai. Mediniai „Woody“ kubilai pagaminti iš termiškai apdorotos medienos, „Easy“ kubilai – plastikiniai, apdailinti iš keleto alternatyvų pasirinkta medžiaga, kuriuos prižiūrėti ir eksploatuoti yra labai paprasta.

„Kirami“ „Comfort“ siūlo mažai pastangų reikalaujančias malonias maudynes. Šiuos kubilus, pagamintus iš LDPE plastiko, paprasta valyti ir prižiūrėti. Geras pasirinkimas aktyviam kubilų mėgėjui. „Cozy“ kubilai pasižymi tvirta struktūra, ergonomišku dizainu ir plačiu išorinės apdailos pasirinkimu. Moderniai atrodantis „Cozy“ tinka 5-6 asmenims vienu metu.

„Kirami“ „Premium“ yra karališkai prabangūs kubilai. Aliumininius kubilus renkasi modernūs asmenys, kuriems itin svarbi precizika. „Kirami“ „Premium“ nepavaldūs laikui, atsparūs bet kokioms oro sąlygoms. Šiai produktųšeimai priklauso trys grupės: „Norma“, „Optima“ ir „Ultima“. Visos jos pasižymi gražia apdaila, suderinta su gerai apgalvota technine struktūra.