APIE MUS

Partneriai

Harvia Oy (Sumija) – daugiau kaip 60 metų gyvuojantis, vienas didžiausių Europoje ir nuolat besiplečiantis, nuosavo šeimos kapitalo, pirčių, įrangos ir aksesuarų gamintojas. Su įmone Harvia Oy dirbame nuo 1998 metų. Iki šiandienos importuojame jų produkciją, bei atliekame garantinius remontus ir techninę įrangos priežiūrą visoje Lietuvoje.

Cariitti (Suomija) – inovacijomis apšvietimo srityje, o ypač šviesolaidinėse sistemose šiandien garsi Suomijos bendrovė Cariitti Oy savo veiklą pradėjo prieš 40 metų (kitu pavadinimu, kuris pasikeitė restruktūrizavus įmonę). Restruktūrizavus įmonę 1998 metais, gamybos apimtys ir pardavimas ėmė sparčiai augti ir šiuo metu tai yra lyderiaujanti savo srityje šeimos kapitalo įmonė. Atstovaujame šią įmonę nuo 2010 metų.

EOS Saunatechnik GmbH (Vokietija) – aukštos klasės, vokiško patikimumo ir inžinerinių sprendimų , subtilaus dizaino, ypatingai inovatyvus pirčių įrangos gamintojas. Dauguma mūsų klientų supranta ir vertina Vokietijoje pagamintų pirčių įrangos produktų kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl drąsiai renkasi juos savo namams ar viešoms pirtims.